Saturday, July 13, 2024

जीवन विकास लघुवित्त वित्तीय सस्था सिन्धुलीद्धारा विपन्न परिवारलाई खाद्यन्न सामाग्री सहयोग

सिन्धुली – जीवन विकास लघुबित्त बित्तीय सस्था सिन्धुलीले विपन्न परिवारलाई खाद्यन्न सामाग्री उपलब्ध गराएको छ । शुक्रबार संस्थाले कमलामाई नगरपालिका वडा नम्बर ६ का गोविन्द विश्वकर्माको परिवार लाई खाद्य सामाग्री उपलब्ध गराएको हो ।

विश्वकर्माको परिवारलाई कनपा ६ का वडा अध्यक्ष उज्वल थापाको हातबाट ३० के.जीको एक बोरा चामल, ५ के.जी आलु, दाल २ के.जी, तेल २ लिटर, ४ पाकेट नुन, एक एक वटा फाईबर सिरक र डस्ना, २ वटा सिरानी प्रदान गरिएको जीवन विकास लघुबित्त बित्तीय सस्था सिन्धुलीका शाखा प्रमुख अविन कुमार मण्डलले बताउँनु भयो । विश्वकर्माको परिवारमा ५ जना रहेका छन् । जीवन विकास लघुबित्त बित्तीय सस्थाले हाल रातमाटा सिन्धुलीमा रहेको सेवा प्रवाह गरिरहेको छ ।

spot_img

Hot Topics

Related Articles