Thursday, April 18, 2024

सिन्धुली उद्योग बाणिज्य संघको ५४ औ स्थापना दिवसको अवसरमा वृक्षारोपण

सिन्धुली- सिन्धुली उद्योग बाणिज्य संघले ५४ औं स्थापना दिवसको अवसरमा बिभिन्न कार्यक्रमहरु गरिरहेको छ । संघल दिवसको अवसरमा आज वृक्षारोपण गरेको छ । कमलामाई नगरपालिका ४ नुनथालामा रहेको सिन्धुली सामुदायिक टेक्निकल ईन्स्टीच्युटको परिसरमा वृक्षारोपण गरेको हो ।


कपुर, कल्की, रुद्राक्ष, इमिली, अमला, जामुनो, लप्सी लगायत अन्य बिभिन्न जातका २५ वटा सजावतका विरुवाहरु रोपिएको सिन्धुली उद्योग बाणिज्य संघले जनाएको छ ।
यस्तै, दिवसको अबसरमा संघले कमलामाई नगरपालिकामा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई स्वागत गरेको छ । आज एक कार्यक्रमका बिच नगरपालिकामा निर्वाचित मेयर, उपमेयर वडा अध्यक्ष, कार्यपालिका सदस्यहरुलाई स्वागत गरेको हो ।


संघले स्थापना दिवसको अबसरमा रक्तदान, सिन्धुली अस्पतालमा रहेका बिरामीलाई फलफूल बितरण, मैत्रीपुर्ण फुटबल प्रतियोगिता सम्पन्न गरिसकेको छ ।

spot_img

Hot Topics

Related Articles