Thursday, April 18, 2024

सुनकोसी गाउँपालिले बाख्रामा लाग्ने पिपिआर रोग बिरुद्धको भ्याक्सिन लगाउँने कार्यक्रम संचालन गर्ने

सिन्धुलीको सुनकोसी गाउँपालिकामा बाख्रामा लाग्ने पिपिआर रोग बिरुद्धको भ्याक्सिन लगाउँने कार्यक्रम संचालन हुने भएको छ ।
खोप कार्यक्रम यहि माघ २५ गतेबाट २८ गते सम्म पालिकाको बिभिन्न ठाउँमा संचालन हुने आज सोमबार गाउँपालिकाले एक सुचना निकालेर जानकारी दिएको हो ।
खोप कार्यक्रम यहि माघ २५ गते पल्धुरीमा बिहान ११ बजेदेखि १ बजेसम्म, २६ गते रामटार, मुल्कोट, दुम्जामा बिहान ७ बजेदेखि १० बजेसम्म, नागेडाँडा, टारिगाउँमा बिहान ११ बजे देखि २ बजेसम्म, २७ गते बिहान ६ बजेदेखि १० बजेसम्म बाहोरेटार, रातमाटा, टुप्पिडाँडाँमा, बिहान ११ बजेदेखि २ बजेसम्म माथिल्लो बोहोरेटार, तामलिङ, नेपालथोकमा, २८ गते बिहान ७ बजेबाट ११ बजेसम्म खहरे, कालिमाटि, आपँघारीमा र बिहान ११ बजेदेखि २ बजेसम्म लक्ष्मीडाडाँ,साधिडाँडा, सिमलचौरमा बाख्रामा लाग्ने महामारी जन्य पिपिआर रोगको भ्याक्सिन लगाउँने कार्यक्रमम संचालन हुने भएकाले आफुले पालेको बाख्रालाई खोप केन्द्रमा ल्याई निशुल्क खोप लगाउँनु हुन सुनकोसी गाउँपाकिला पशु सेवा शाखाले सबै पशुपालक कृषकलाई आग्रह गरेको छ ।

spot_img

Hot Topics

Related Articles