नेकपा माओवादि केन्द्र छाडेर दुई दर्जन बढि नेकपा एमालेमा प्रवेश

सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिका वडा नम्बर १० मुजुरामा दुई दर्जन बढि स्थानिय नेकपा एमालेमा प्रबेश गरेका छन् । आज भएको कार्यक्रममा नेकपा माओवादि केन्द्र छाडेर आज नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेका हुन ।
वडा अध्यक्ष रिम बहादुर खड्काको अध्यक्षता तथा केन्द्रीय कमिटि सदस्य निरु दर्लामीको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा राम बहादुर थिङ्को अध्यक्षतामा ३१ सदस्य रानिचुरी मुजुरा टोल कमिटि समेत गठन गरिएको छ ।
कार्यक्रममा केन्दी्रय कमिटि सल्लाहकार सदस्य केशब देवकोटा, जिल्ला कमिटि उपाध्यक्ष कर्ण बहादुर घिसिङ, जिल्ला कमिटि सदस्य सागर कार्की, मेनुका तिम्मलसीना , नगर कमिटि सदस्य एवमं वडा नम्बर १० का अध्यक्ष रामहरि ढुङ्गेल, नगर कमिटि सदस्य मिलन दर्लामी, नगरकमिटि सदस्य रोशन थापा, युवा संघ जिल्ला कमिटि सदस्य केदार पहाडि, पार्टी वडा कमिटि सल्लाहकार मनोज कार्की, घनेन्द्र बहादुर कार्की, राजु तामाङ लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here