Tuesday, April 16, 2024

सुन्दर जोडी गायक निशान भट्टराई र ऋचा न्यौपानेको जीवनी

गायक निशान भट्टराईको धेरै मनमोहक आवाज र अथाह प्रतिभा छ । निशानले आफूलाई लोकप्रिय म्युजिकल शो नेपाल आइडल मार्फत दर्शकहरूको साथ परिचय गराए । कार्यक्रमबाट स्नातक भएदेखि उनले केही गीतहरू पनि रिलिज गरेका छन्।


उनी पहिले नै नेपाल आइडलको प्रतिस्पर्धीको रूपमा लोकप्रिय थिए र अझै पनि उनका कामहरू उनका प्रशंसकहरूलाई समान जादू गर्छन् । जून 1996 मा जन्मेका बाबुआमा रेणुका भट्टराई (आमा) र नित्य आनंद भट्टराई (बुवा) मा निशान बाल्यावस्थामा चम्किला थिए ।

निशानले आफ्नो स्कुल शिक्षा भुरकुटी मोडल स्कूल, उर्लाबारीमा गरे र पछि स्नातक तहको शिक्षाका लागि काठमाडौं सरे । उनले स्नातक शिक्षा काठमाडौंको शंखदेव क्याम्पसबाट गरेका छन् । थप रूपमा, निशान पनि बिहानी कलाकेन्द्र नामको संगीत विद्यालयमा पढेका थिए।

गायक भट्टराईले अगस्त २०२० मा आफ्नी प्रेमिका रिचा न्यौपानेसँग कानुनी रूपमा विवाह गरे। रिचा एक मोडेल हुन् र उनी धुलिखेलकी छिन् र उनले इम्पीरियल बिजनेस कलेज, काठमाडौंमा अध्ययन गरेकी छिन्। दुबै फेसबुकको माध्यमबाट जोडिए र चाँडै नै एक अर्काको लागि भावना विकास गर्न थाले।

काभ्रेको धुलिखेलस्थित जिल्ला अदालतमा उनीहरूको बिहे भयो । ती दम्पतीले बिहे गर्नु भन्दा पहिले दुई बर्ष प्रेम गरेका थिए। निशान र haचा आफ्नो गीत ‘लाहौर जाने रेल’ मा एक साथ अन-स्क्रिनमा थिए। यो विवरण विभिन्न संचार माध्ययमवाट लिएको हो।

श्रोत – साझा नेपालबाट

spot_img

Hot Topics

Related Articles