Thursday, April 18, 2024

जिल्ला सहकारी संघ सिन्धुलीको कार्यालय अब राष्ट्रिय सहकारी बैँकको माथिल्लो तलामा

सिन्धुली – सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिका – ६ धुराबजारमा कार्यालय रहि लामो समयदेखि कारोबार गर्दै आएको जिल्ला सहकारी संघ, लिमिटेडको कार्यालय सरेको छ । सिन्धुली जिल्लामा संचालित सम्पूर्ण सहकारी संस्थाहरुको अभिभावक संघ जिल्ला सहकारी संघको संस्थागत विकासमा अग्रसर भुमिका खेल्दै आएको संघको कार्यालय हाल कमलामाई नगरपालिका वडा नं – ६ , १ नम्बर बजार स्थित राष्ट्रिय सहकारी बैँक शाखा कार्यालय रहेको घरको माथिल्लो तलमा सरेको हो । सहकारी अभियानको कारोबार एकै ठाउँबाट हुने गरि हाल सहकारी बैँक रहेको घरको माथिल्लो तलामा भाडा लिईसकेको जिल्ला सहकारी संघ सिन्धुलीले जनाएको छ । यस आर्थिक वर्षदेखि जिल्लाको सहकारी संस्थाहरुको सहकार्यमा पूर्ण रुपमा वित्तिय बैँकिङ कारोबार सुरुवात गर्न संघ लागेको र त्यसमा धेरै संस्थाहरुको वित्तिय सहभागित बढिरहेको संघले जानकारी दिएको छ ।
आगामि वर्ष कम्तीमा १० प्रतिशत शेयर लाभाम्स प्राप्त गराउने तथा बचतमा ७ प्रतिशत सम्म र ऋणमा अधिकतम ९ प्रतिशत ब्याज रहने गरि निति निर्माण संघले गरेको छ । त्यसका लागि सम्पूर्ण संस्थाहरुलाई सहभागित हुन संघले आब्हान गरेको छ ।

spot_img

Hot Topics

Related Articles