Monday, June 5, 2023

सिन्धुलीमाढीमा “तपाइको मास्क खोइ” अभियान संचालन

सिन्धुलीमाढी बजार क्षेत्रमा सचेतना फैलाउँदै “तपाइको मास्क खोइ” अभियानको आयोजना गरिएको छ । ब्ल्यु अल्पाइन क्लब सिन्धुली र समुदाय प्रहरीले मास्क अभियान संचालन गरेको हो । सिन्धुलीमाढीको बसपार्क, स्टलबजार, १ नम्बर र २ नम्बर बजार, मधुटार, धुराबजार लगाएतमा “तपाईको मास्क खोइ” अभियान संचालन गरेको ब्ल्यु अल्पाइन क्लबले जनाएको छ । व्यापारी, सर्वसारणलाई मास्क वितरण गदै मास्क लगौ, भिड नगरौ लगायतको नारा लगाइएको थियो ।

जिल्लामा कोरोना संक्रमण फैलिन नदिनको लागि मास्क अभियान सुरु गरेको क्लबले जनाएको छ । यस्तै जिल्लाभर निषेधाज्ञा खुकुलो भएसँगै नागरिकको आवतजावत बढेको र नागरिकले जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पूर्णरुपमा पालना गर्नेतर्फ ध्यान नदिएकाले उनीहरूलाई सचेत बनाउन मास्क वितरण सँगै ‘तपाईको मास्क खोई’ ? अभियान सुरु गरिएको समुदाय प्रहरीले जनाएको छ । असार सुरु भएसँगै संक्रमितको सङ्ख्या घट्ने र कोरोनालाई जितेर घर जानेको सङ्ख्या बढ्ने गरेको थियो भने साउन लागेसँगै सिन्धुलीमा कोरोना संक्रमितको सङ्ख्या बढ्दै गएको जिल्ला अस्पताल सिन्धुलीले जानकारी दिएको छ ।

स्थानीय प्रशासनले कोरोना संक्रमणमा कमी आएसँगै निषेधाज्ञालाई खुकुलो पार्दै लगेपछि सङ्क्रमण दर फेरि उकालो लाग्न थालेको छ ।

Hot Topics

Related Articles

आउँदो ५ दिन तराई क्षेत्रमा ‘लु’ लाग्न सक्ने मौसम पूर्वानुमान महाशाखाको चेतावनी

काठमाण्डाै – मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले देशका तराई भू–भागमा तातो हावा तथा 'लु' लाग्न सक्ने चेतावनी जारी गरेको छ । महाशाखाले...

बिहानैदेखि चर्को घाम, तीन दिनसम्म ठूलो पानी नपर्ने

काठमाण्डौ - काठमाण्डौ उपत्यकासहित देशका धेरै ठाउँमा बिहानैदेखि चर्को घाम लागेको छ । प्रि-मनसुन कमजोर भएसँगै अबको दुई/तीन दिन...

पहाडी क्षेत्रमा बेलुकीपख चट्याङसहित वर्षा र तराईमा हावाहुरीको सम्भावना

काठमाण्डाै - आज पनि पहाडी क्षेत्रमा मेघगर्जन र चट्याङसहित पानी पर्ने सम्भावना रहेको मौसमविद्ले बताएका छन् । तराईका जिल्लामा...