Thursday, June 8, 2023

सिन्धुलीमा वढी भाडा लिने सवारी साधन कारबाहि, वढी भाडा यात्रुलाई नै फिर्ता गर्न लगाइयो

सिन्धुली – सिन्धुलीमा वढी भाडा लिने १४ वटा सवारी साधनलाई कारबाहि गरिएको छ । गोलन्जोर गाउँपालिका ७ खुर्कोट स्थित चेकप्वाईन्ट, कमलामाई नगरपालिका ६ माझिटार र कनपा ९ भिमानमा खटिएको प्रहरी र ट्राफिक सहितको संयुक्त चेकिङ टोलिले सवारी साधन चेकजाँच गर्ने क्रममा वढी भाडा लिने १४ वटा सवारी साधनलाई कारबाहि गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीले जनाएको छ । पुर्बबाट काठमाण्डौ तर्फ .जाने तथा आउने वढी भाडा लिने सवारी साधनलाई कारबाहि गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीका प्रहरी उपरिक्षक डिएसपि मनोज लामाले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार वढी भाडा यात्रुलाई फिर्ता गर्न लगाइ सवारी साधनलाई ट्राफिक जरिवाना गरी गतन्तव्य तर्फ पठाईएको हो । निषेधाज्ञाको मौका छोपि सवारी साधनले यात्रुबाट वढी भाडा असुल्ने गरेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीले हाल सवारी चेकजाँचमा कडाई गरिएको डिएसपि लामाले बताउनुभयो ।

Hot Topics

Related Articles

आउँदो ५ दिन तराई क्षेत्रमा ‘लु’ लाग्न सक्ने मौसम पूर्वानुमान महाशाखाको चेतावनी

काठमाण्डाै – मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले देशका तराई भू–भागमा तातो हावा तथा 'लु' लाग्न सक्ने चेतावनी जारी गरेको छ । महाशाखाले...

बिहानैदेखि चर्को घाम, तीन दिनसम्म ठूलो पानी नपर्ने

काठमाण्डौ - काठमाण्डौ उपत्यकासहित देशका धेरै ठाउँमा बिहानैदेखि चर्को घाम लागेको छ । प्रि-मनसुन कमजोर भएसँगै अबको दुई/तीन दिन...

पहाडी क्षेत्रमा बेलुकीपख चट्याङसहित वर्षा र तराईमा हावाहुरीको सम्भावना

काठमाण्डाै - आज पनि पहाडी क्षेत्रमा मेघगर्जन र चट्याङसहित पानी पर्ने सम्भावना रहेको मौसमविद्ले बताएका छन् । तराईका जिल्लामा...